Veteraanien (+55 ja +65) sarjat

VETERAANIEN (+55) SM-SINGELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (43)

 

Harsia Kari (KOT)

Hurri Markku (MAP)

Jaakkola Kari (TYR)

Kamppuri Stiina (HBY)

Karimies Martti (MAP)

Karttunen Vesa (JYV)

Kiiveri Paula (KAU)

Kirves Eero (VUF)

Kolehmainen Lauri (KVP)

Korkeamäki Kari (MAP)

Kranttila Arto (BIT)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP)

Laakso Eija-Liisa (KIS)

Laine Mirja (BIT)

Laitinen Tapio (BIT)

Lehti Antero (PCP)

Lindman Seppo (LOI)

Lohman Petri (RIE)

Majander Vuokko (NAS)

Mäkinen Mikko (BIT)

Nieminen Markku (LOI)

Nuikka Kari (KOR)

Näsilä Harri (PCP)

Olkinuora Anita (LIN)

Palmqvist Henri (HBY)

Peltomaa Ritva (PCP)

Rajamäki Tapio (KUP)

Randell Kari (TUR)

Reijonen Ari (KVP)

Rinkkala Pertti (KVP)

Rissanen Janne (KVP)

Romar Karl-Erik (ORA)

Saarela Pirjo (KOP)

Saarela Taru (KOP)

Saari Erkki (ERP)

Santaluoto Anja (KIS)

Santaluoto Jari (KIS)

Suominen Jari (KVP)

Tikka Kirsi (KIS) 

Tuominen Vesa (UTU)

Uusitalo Seija (LOI)

Vuolanen Jarmo (KOR)

Ylämäki Martti (KVP)

 

VETERAANIEN (+55) SM-DUPPELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (57)

 

Aaltonen Hannu (ERP), Stenberg Viljo (ERP)

Bergman Ole (TUR), Rizaew John (TUR)

Degerstedt Paula (LOI), Mäki Juhani (KAL)

Haapanen Heikki (LOI), Jaakkola Kari (TYR)

Hallikainen Tuula (KVP), Mehtonen Pentti (KIS)

Halonen Matti (TUR), Lindberg Tom (TUR)

Harsia Kari (KOT), Palmqvist Henri (HBY)

Havukainen Seppo (VUF), Degerstedt Allan (VUF)

Heino Markku (ERP), Lyysaari Seppo (ERP)

Helander Seppo (ERP), Perttula Juha (ERP)

Hirvonen Juhani (ERP), Tuominen Vesa (UTU)

Kalmi Tapani (TUR), Abrahamsson Christer (TUR)

Karppinen Raimo (TUR), Rantanen Erkki (TUR)

Kivinen Pirjo (LOI), Saarinen Annikki (LOI)

Korkeamäki Kari (MAP), Hurri Markku (MAP)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Laakso Eija-Liisa (KIS)

Kupila Kullervo (TUR), Loddby Björn (TUR)

Kurvi Ossi (ANJ), Kuitunen Mauri (ANJ)

Kylmänen Alpi (JYV), Räsänen Unto (JYV)

Kähönen Kalevi (ERP), Vehmanen Hannu (ERP)

Käpynen Rauno (KIS), Lehtimäki Matti (KIS)

Lahti Mikko (RIE), Lohman Petri (RIE)

Laine Mirja (BIT), Gruber Walter (BIT)

Laitila Anneli (KOP), Sipilä Tarmo (KOP)

Laitinen Jukka (LEM), Parviainen Ilmo (LEM)

Laitinen Tapio (BIT), Mäkinen Mikko (BIT)

Lehti Antero (PCP), Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP)

Neuvonen Mikko (MPC), Ukkola Risto (KUP)

Nieminen Markku (LOI), Ravantti Eero (LOI)

Näsilä Harri (PCP), Näsilä Mirva (PCP)

Pahkala Oiva (KUP), Rajamäki Tapio (KUP)

Penttilä Matti (KUP), Majander Vuokko (NAS)

Ranne Paavo (KVP), Ranne Arto (KVP)

Rissanen Janne (KVP), Reijonen Ari (KVP)

Riste Esko (BIT), Kranttila Arto (BIT)

Saarela Hannu (KOP), Saarela Sirpa (KOP)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP)

Saliniemi Ari (TYR), Flink-Soini Maarit (TYR)

Salomäki Tapio (TPQ), Heinonen Eero (TPQ)

Salonoja Jukka (TYR), Duhamel Daniel (LOI)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP)

Sillanpää Seija (LIN), Olkinuora Anita (LIN)

Sinkkonen Jouni (KIS), Sirén Mikko (KIS)

Svens Stig (ORA), Romar Karl-Erik (ORA)

Taka-Eilola Reijo (KVP), Suominen Jari (KVP)

Tikka Kirsi (KIS), Kamppuri Stiina (HBY)

Tuominiemi Kalevi (ERP), Saari Erkki (ERP)

Uschanov Harry (KIS), Kouhia Martti (KIS)

Uusitalo Seija (LOI), Lindman Seppo (LOI)

Wallin Gunnar (LIN), Ahonen Heikki (LIN)

Wallin Lasse (ORA), Holmström Uno (ORA)

Vinnari Sirkka-Liisa (LIN), Alanoja Jaana (LIN)

Vinnari Urpo (LIN), Tuovinen Veikko (LIN)

Virtanen Jukka (TUR), Randell Kari (TUR)

Vuolanen Jarmo (KOR), Lilja Raimo (KOR)

Vuolanen Tapio (KOK), Vuolanen Riitta (KOK)

Ylämäki Martti (KVP), Rinkkala Pertti (KVP)

 

VETERAANIEN (+55) SM-TRIPPELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (37)

 

Hallikainen Tuula (KVP), Mehtonen Pentti (KIS), Lehtimäki Matti (KIS)

Halonen Matti (TUR), Lindberg Tom (TUR), Bergman Ole (TUR)

Harsia Kari (KOT), Palmqvist Henri (HBY), Aalto Kai (KOT)

Hatanpää Jukka (HAR), Laine Tapio (HAR), Lehtinen Tuomo (HAR)

Havukainen Seppo (VUF), Degerstedt Allan (VUF), Mäki Juhani (KAL)

Hirvonen Juhani (ERP), Tuominen Vesa (UTU), Wallin Gunnar (LIN)

Hokkanen Raimo (KAR), Vakkari Raimo (KAR), Kähärä Jukka (KAR)

Hurri Markku (MAP), Karimies Martti (MAP), Kolehmainen Lauri (KVP)

Kalmi Tapani (TUR), Abrahamsson Christer (TUR), Airaksinen Juhani (TUR)

Karppinen Raimo (TUR), Loddby Björn (TUR), Kupila Kullervo (TUR)

Kivinen Pirjo (LOI), Nieminen Markku (LOI), Ravantti Eero (LOI)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Laakso Eija-Liisa (KIS), Alanoja Jaana (LIN)

Kurvi Ossi (ANJ), Kuitunen Mauri (ANJ), Jaakkola Kari (TYR)

Kähönen Kalevi (ERP), Heino Markku (ERP), Holmström Uno (ORA)

Laine Mirja (BIT), Laitinen Tapio (BIT), Mäkinen Mikko (BIT)

Laitila Anneli (KOP), Sipilä Tarmo (KOP), Ari Saliniemi (TYR)

Lehti Antero (PCP), Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Peltomaa Ritva (PCP)

Neuvonen Mikko (MPC), Ukkola Risto (KUP), Hippinen Risto (KAN)

Näsilä Harri (PCP), Näsilä Mirva (PCP), Railio Marita (HBY)

Ojajärvi Pekka (CDC), Hakala Pekka (CDC), Juoperi Jaakko (VUF)

Penttilä Matti (KUP), Majander Vuokko (NAS), Lahti Mikko (RIE)

Ranne Paavo (KVP), Ranne Arto (KVP), Pohjanniemi Raimo (KVP)

Riste Esko (BIT), Kranttila Arto (BIT), Saksanen Kari (BIT)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP), Saarela Hannu (KOP)

Salonoja Jukka (TYR), Leino Eija-Liisa (TYR), Yliaho Voitto (TYR)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP), Gruber Walter (BIT)

Sinkkonen Jouni (KIS), Kouhia Martti (KIS), Sirén Mikko (KIS)

Svens Stig (ORA), Wallin Lasse (ORA), Romar Karl-Erik (ORA)

Taka-Eilola Reijo (KVP), Suominen Jari (KVP), Käpynen Rauno (KIS)

Uschanov Harry (KIS), Duhamel Daniel (LOI), Korkeamäki Kari (MAP) 

Uusitalo Seija (LOI), Lindman Seppo (LOI), Lohman Petri (RIE)

Vinnari Sirkka-Liisa (LIN), Sillanpää Seija (LIN), Olkinuora Anita (LIN)

Vinnari Urpo (LIN), Tuovinen Veikko (LIN), Monto Raimo (LIN),

Virtanen Jukka (TUR), Puska Timo (TUR), Randell Kari (TUR)

Vuolanen Jarmo (KOR), Lilja Raimo (KOR), Nuikka Kari (KOR)

Vuolanen Tapio (KOK), Vuolanen Riitta (KOK), Pahkala Oiva (KUP)

Ylämäki Martti (KVP), Rinkkala Pertti (KVP), Reijonen Ari (KVP)

 

VANHEMPIEN VETERAANIEN (+65) SM-SINGELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (52)

 

Aalto Kai (KOT)

Abrahamsson Christer (TUR)

Ahonen Alpo (KVP)

Gruber Walter (BIT)

Haapanen Heikki (LOI)

Hallikainen Tuula (KVP)

Halonen Matti (TUR)

Havukainen Seppo (VUF)

Heino Markku (ERP)

Helander Seppo (ERP)

Hirvonen Juhani (ERP)

Holmström Uno (ORA)

Kalmi Tapani (TUR)

Karhunen Jorma (TUR)

Karppinen Raimo (TUR)

Kivinen Pirjo (LOI)

Kuitunen Mauri (ANJ)

Kupila Kullervo (TUR)

Kurvi Ossi (ANJ)

Kähönen Kalevi (ERP)

Käpynen Rauno (KIS)

Lahti Mikko (RIE)

Lehtimäki Matti (KIS)

Lilja Raimo (KOR)

Lindberg Tom (TUR)

Lindblom Jussi (TUR)

Lyysaari Seppo (ERP)

Monto Raimo (LIN)

Neuvonen Mikko (MPC)

Nummila Eila (LOI)

Pahkala Oiva (KUP)

Ranne Arto (KVP)

Ranne Paavo (KVP)

Rantanen Erkki (TUR)

Ravantti Eero (LOI)

Riste Esko (BIT)

Rizaew John (TUR)

Saarela Hannu (KOP)

Saarinen Erkki (KAU)

Salonoja Jukka (TYR)

Sillanpää Seija (LIN)

Sipilä Tarmo (KOP)

Suorsa Pekka (KOK)

Svens Stig (ORA)

Taka-Eilola Reijo (KVP)

Ukkola Risto (KUP)

Urponen Pekka (UTU)

Uschanov Harry (KIS)

Wallin Gunnar (LIN)

Wallin Lasse (ORA)

Virtanen Jukka (TUR)

Vuolanen Tapio (KOK)

 

Mikäli seurasi on sinut ilmoittanut lajiin, mutta nimeä ei löydy listalta. Pyydämme ilmoittamaan tästä tekstiviestillä (045-2350231).