Yleinen sarja

YLEINEN SM-SINGELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (72)

 

Alisaari Vellu (PCP)

Anttonen Joel (PSC)

Ekström Teo (BIT)

Ekström Vesa (BIT)

Eronen Jari (RIE)

Eväkoski Jarno (KIS)

Haapanen Tero (KUP)

Hatanpää Jani (ORA)

Heine Joel (TYR)

Hirvonen Tapio (NAS)

Houndefodji Messanh (KAL)

Ikonen Toni (PSC)

Jakonen Marko (PSC)

Karppanen Jari (JYV)

Karppanen Juha (JYV)

Karttunen Vesa (JYV)

Keränen Kimmo (TUR)

Kollin Timo (TYR)

Konola Ilkka (BIT)

Korhonen Aku (KUU)

Korkeamäki Kari (MAP)

Kranttila Arto (BIT)

Kujanpää Seppo (KUU)

Lehti Antero (PCP)

Lehti Mikko (RIE)

Lehtinen Harri (LOI)

Lindman Seppo (LOI)

Linteri Simo (NAS)

Lohman Petri (RIE)

Meriläinen Pauli (KAN)

Mäkinen Mikko (BIT)

Nieminen Markku (LOI)

Nikki Tero (NAS)

Näsilä Harri (PCP)

Olkinuora Simo (LIN)

Pahkala Jarkko (KUP)

Pajula Nico (UTU)

Palmqvist Henri (HBY)

Pankkonen Sakari (BIT)

Pelletier Yannick (ORA)

Puska Timo (TUR)

Repo Jukka (KAL)

Rissanen Janne (KVP)

Ristolainen Ismo (NAS)

Rosnell Kimmo (PCP)

Rämö Rauli (BIT)

Räsänen Unto (JYV)

Saarela Hannu (KOP)

Salminen Timo (LOI)

Salo Jyrki (HBY)

Salo Tiia (HBY)

Sappinen Ville (NAS)

Seppä Petri (RIE)

Sipilä Tarmo (KOP)

Stenberg Arto (LOI)

Taipalvesi Petri (KAU)

Tapiola Pekka (TYR)

Tiljander Petteri (KAL)

Tolonen Petri (MAP)

Tuiskula Risto (NAS)

Tuomala Ville (TUR)

Tuominen Vesa (UTU)

Tuovinen Kimmo (MAP)

Wallin Pasi (TYR)

Vartiainen Juuso (HBY)

Vesterlund Raimo (PCP)

Viinikainen Anssi (HBY)

Vuolanen Tapio (KOK)

Ylelä Joni (JYV)

Ylirönni Sauli (PCP)

Yli-Vainio Elmo (HBY)

Ylönen Tuukka (KAU)

                                                   

YLEINEN SM-DUPPELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (38)

 

Aalto Marko (KAL), Houndefodji Messanh (KAL)

Eronen Jari (RIE), Eronen Sami (RIE)

Heinonen Jouni (PCP), Näsilä Harri (PCP)

Jutila Juha (PCP), Simon-Bellamy Emmanuel (PCP)

Karhunen Jorma (TUR), Tuomala Ville (TUR)

Karimies Martti (MAP), Tuovinen Kimmo (MAP)

Karttunen Vesa (JYV), Meriläinen Pauli (KAN)

Korhonen Aku (KUU), Kujanpää Seppo (KUU)

Korkeamäki Kari (MAP), Tolonen Petri (MAP)

Kranttila Arto (BIT), Ekström Teo (BIT)

Laaja Elmeri (TYR), Heine Joel (TYR)

Lehtinen Harri (LOI), Stenberg Arto (LOI)

Lehtonen Antti (RIE), Mäkelä Ari-Pekka (PSC)

Lindman Seppo (LOI), Jakonen Marko (PSC)

Linteri Simo (NAS), Nikki Tero (NAS)

Lohman Petri (RIE), Lohman Jimi (RIE)

Mäkinen Mikko (BIT), Laine Mirja (BIT)

Nieminen Markku (LOI), Ravantti Eero (LOI)

Pahkala Jarkko (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Puska Timo (TUR), Keränen Kimmo (TUR)

Rinkkala Pertti (KVP), Reijonen Ari (KVP)

Ristolainen Ismo (NAS), Sappinen Ville (NAS)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT)

Räsänen Unto (JYV), Karppanen Jari (JYV)

Salminen Timo (LOI), Metsä-Eerola Mika (HBY)

Salo Jyrki (HBY), Ylönen Tuukka (KAU)

Salonoja Niko (TYR), Talja Isto (TYR)

Seppä Petri (RIE), Anttonen Joel (PSC)

Sipilä Tarmo (KOP), Rissanen Janne (KVP)

Tiljander Petteri (KAL), Poikolainen Arttu (PSC)

Tuiskula Risto (NAS), Lehti Antero (PCP)

Uschanov Harry (KIS), Randell Kari (TUR)

Vartiainen Juuso (HBY), Yli-Vainio Elmo (HBY)

Vesterlund Raimo (PCP), Rosnell Kimmo (PCP)

Viinikainen Anssi (HBY), Palmqvist Henri (HBY)

Wallin Pasi (TYR), Saliniemi Ari (TYR)

Ylelä Joni (JYV), Karppanen Juha (JYV)

Ylirönni Sauli (PCP), Toivonen Riku (PCP)

 

YLEINEN SM-TRIPPELI 2018 – ILMOITTAUTUNEET (22)

 

Airaksinen Juhani (TUR), Airaksinen Tuukka (TUR), Bergman Ole (TUR)

Ekström Teo (BIT), Kujanpää Seppo (KUU), Korhonen Aku (KUU)

Gripenperg Mikael (HBY), Kamppuri Mikko (HBY), Viinikainen Anssi (HBY)

Heinonen Jouni (PCP), Ylirönni Sauli (PCP), Toivonen Riku (PCP)

Karttunen Vesa (JYV), Ylelä Joni (JYV), Karppanen Juha (JYV)

Kollin Timo (TYR), Tapiola Pekka (TYR), Gren Jani (TYR)

Lehtinen Harri (LOI), Stenberg Arto (LOI), Salminen Timo (LOI)

Lindman Seppo (LOI), Jakonen Marko (PSC), Lehti Mikko (RIE)

Linteri Simo (NAS), Nikki Tero (NAS), Lehti Jussi (RIE)

Nieminen Miska (EPA), Kobe Kenshi (PSC), Holopainen Jukka (KUP)

Olkinuora Simo (LIN), Vuori Mika (LIN), Lahti Jarno (LIN)

Pahkala Jarkko (KUP), Pelletier Yannick (ORA), Haapanen Tero (KUP)

Palmqvist Henri (HBY), Yli-Vainio Elmo (HBY), Vartiainen Juuso (HBY)

Puska Timo (TUR), Keränen Kimmo (TUR), Lehti Antero (PCP)

Rissanen Janne (KVP), Reijonen Ari (KVP), Rinkkala Pertti (KVP)

Ristolainen Ismo (NAS), Sappinen Ville (NAS), Tuiskula Risto (NAS)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Salo Jyrki (HBY), Anttonen Joel (PSC), Seppä Petri (RIE)

Salonoja Niko (TYR), Talja Isto (TYR), Salonoja Jukka (TYR)

Taipalvesi Petri (KAU), Taipalvesi Marko (KAU), Uschanov Harry (KIS)

Vesterlund Raimo (PCP), Rosnell Kimmo (PCP), Ravantti Eero (LOI)

Ylönen Tuukka (KAU), Pasanen Antti (HBY), Metsä-Eerola Mika (HBY)

 

Mikäli seurasi on sinut ilmoittanut lajiin, mutta nimeä ei löydy listalta. Pyydämme ilmoittamaan tästä tekstiviestillä (045-2350231).