Ilmoittautuneet

SM-sekaduppeli 2020 – ilmoittautuneet (38)

 

Aava Merike (HBY), Punta Ville (HBY)

Alanoja Jaana (LIN), Hurri Markku (MAP)

Anttonen Pia (RIE), Seppä Petri (RIE)

Degerstedt Paula (KAL), Keränen Kimmo (TUR)

Flink-Soini Maarit (TYR), Ravantti Eero (LOI)

Haavisto Terttu (ERP), Hatanpää Jukka (ERP)

Hakala Arja (ERP), Hirvonen Juhani (UTU)

Jerjomin Eija (KAL), Repo Jukka (KAL)

Kamppuri Stiina (HBY), Pelletier Yannick (ORA)

Kivinen Pirjo (LOI), Nieminen Markku (LOI)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Korkeamäki Kari (MAP)

Krigsman Sanni (TYR), Salonoja Jukka (TYR)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Lehti Antero (PCP)

Laakso Eija-Liisa (KIS), Uschanov Harry (KIS)

Laine Mirja (BIT), Ekström Teo (BIT)

Lehtonen Satu (RIE), Lehtonen Antti (RIE)

Leino Eija-Liisa (TYR), Kupila Kullervo (TUR)

Nieminen Kati (PSC), Foussier Thomas (RIE)

Nuutinen Nelly (NAS), Tuiskula Risto (NAS)

Näsilä Mirva (PCP), Näsilä Harri (PCP)

Olkinuora Anita (LIN), Olkinuora Simo (LIN)

Paatero Mirja (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Railio Marita (HBY), Jaatinen Veli-Pekka (KAL)

Raitasuo Outi (HBY), Nieminen Miska (HBY)

Rosnell Tiina (PCP), Rosnell Kimmo (PCP)

Salo Tiia (PSC), Salo Jyrki (LOI)

Saarela Pirjo (KOP), Käpynen Rauno (KIS) 

Saarela Taru (KOP), Sipilä Tarmo (KOP)

Salonoja Merja (TYR), Ryömä Juhani (TYR)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP)

Savikko Ritva (KOP), Thomas Bernie (KOP)

Sormunen Leena (UTU), Nieminen Olavi (UTU)

Suominen Eija (LIN), Voutilainen Ismo (TYR)

Uusio Anu (HBY), Sappinen Ville (NAS)

Uusitalo Seija (LOI), Lindman Seppo (LOI)

Vaarala Seija (LOI), Pahkala Jarkko (KUP)

Wallin Kirsi (TYR), Wallin Pasi (TYR)

Virrankare Marjo (TYR), Virrankare Heikki (TYR)

 

SM-sekatrippeli 2020 – ilmoittautuneet (34)

 

Anttonen Pia (RIE), Foussier Thomas (RIE), Seppä Petri (RIE)

Flink-Soini Maarit (TYR), Ravantti Eero (LOI), Hatanpää Jukka (ERP)

Hakala Arja (ERP), Kupila Kullervo (TUR), Hirvonen Juhani (UTU)

Jaakola Sini (KIS), Pihlajamäki Yrjö (KIS), Ylirönni Sauli (KIS)

Kamppuri Stiina (KAL), Ahonen Heikki (MAP), Wallin Gunnar (KOR)

Kivinen Pirjo (LOI), Nieminen Markku (LOI), Koski Sanna (PSC)

Korkeamäki Sirpa (MAP), Korkeamäki Kari (MAP), Tolonen Petri (MAP)

Krigsman Sanni (TYR), Salonoja Jukka (TYR), Kolehmainen Lauri (KVP)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Lehti Antero (PCP), Nieminen Kati (PSC)

Laakso Eija-Liisa (KIS), Duhamel Daniel (LOI), Uschanov Harry (KIS)

Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Keränen Kimmo (TUR), Palmqvist Henri (TUR)

Leino Eija-Liisa (TYR), Yliaho Voitto (TYR), Talja Sari (TYR)

Lohman Jimi (RIE), Lohman Petri (RIE), Ekström Teo (BIT)

Nieminen Johanna (MAP), Nieminen Juha (MAP), Hurri Markku (MAP)

Nuutinen Nelly (NAS), Tuiskula Risto (NAS), Nuutinen Viljami (NAS)

Näsilä Mirva (PCP), Näsilä Harri (PCP), Kankkunen Samuli (PSC)

Olkinuora Anita (LIN), Olkinuora Simo (LIN), Olkinuora Pete (LIN)

Paatero Mirja (BIT), Pankkonen Sakari (BIT), Konola Ilkka (BIT)

Railio Marita (HBY), Jaatinen Veli-Pekka (KAL), Repo Jukka (KAL)

Raitasuo Outi (HBY), Nieminen Miska (HBY), Thanakorn Singthong (HBY)

Rosnell Tiina (PCP), Rosnell Kimmo (PCP), Jutila Juha (PCP)

Saarela Pirjo (KOP), Käpynen Rauno (KIS), Suominen Jari (KVP)

Saarela Taru (KOP), Sipilä Tarmo (KOP), Reijonen Ari (KIS)

Salonoja Merja (TYR), Ryömä Juhani (TYR), Talja Carita (TYR)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP), Rämö Rauli (BIT)

Seppälä Aila (KOP), Thomas Bernie (KOP), Kekkonen Ossi (KOP)

Suominen Eija (LIN), Alanoja Jaana (LIN), Randell Kari (TUR)

Tuominen Katriina (UTU), Virtanen Jukka (TUR), Tuominen Vesa (UTU)

Tuominen Satu (VUF), Tuominen Esko (VUF), Salo Keijo (VUF)

Uusio Anu (HBY), Sappinen Ville (NAS), Punta Ville (HBY)

Uusitalo Seija (LOI), Lindman Seppo (LOI), Stenberg Arto (LOI)

Vaarala Seija (LOI), Pahkala Jarkko (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Wallin Kirsi (TYR), Wallin Pasi (TYR), Vesterlund Raimo (PCP)

Virrankare Marjo (TYR), Virrankare Heikki (TYR), Talja Isto (TYR)

Mikäli joukkueenne on ilmoitettu kilpailukutsun mukaisesti, mutta joukkuetta ei näy listalla, laita tekstiviesti (045-2350231).