Ilmoittautuneet

Yleinen SM-trippeli 2020 – ilmoittautuneet (44)

 

Aalto Marko (KAL), Mäkelä Ari-Pekka (PSC), Thanakorn Singthong (HBY)

Berg Timo (KEM), Kokkonen Reijo (KEM), Ketola Pekka (KEM)

Eronen Jari (RIE), Lohman Petri (RIE), Kolehmainen Lauri (KVP)

Hatanpää Jani (ORA), Kotajärvi Jouni (ORA), Houndefodji Messanh (KAL)

Hiekkamäki Matti (KVP), Rinkkala Pertti (KVP), Rissanen Janne (KVP)

Hyttinen Timo (KAN), Immonen Jarkko (KAN), Rasimäki Tero (KAN)

Jaatinen Veli-Pekka (KAL), Railio Marita (HBY), Tammisto Jyrki (KAL)

Karppanen Juha (JYV), Karppanen Jani (JYV), Karttunen Vesa (JYV)

Karppanen Jyrki (JYV), Karppanen Jari (JYV), Ylelä Joni (JYV)

Kekäläinen Kyösti (KEM), Hanhisuanto Kari (KEM), Seppälä Antero (KEM)

Korhonen Aku (KUU), Kujanpää Seppo (KUU), Ekström Teo (BIT)

Korkeamäki Kari (MAP), Karimies Martti (MAP), Ahonen Heikki (MAP)

Kouvonen Miikka (PSC), Jakonen Marko (PSC), Kamppuri Mikko (PSC)

Kranttila Arto (BIT), Komi Antti (BIT), Saksanen Kari (BIT)

Lehti Antero (PCP), Jutila Juha (PCP), Heinonen Jouni (PCP)

Lehtonen Antti (RIE), Kankkunen Samuli (PSC), Siro Juha-Pekka (PSC)

Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Palmqvist Henri (TUR), Keränen Kimmo (TUR)

Lindman Seppo (LOI), Stenberg Arto (LOI), Nieminen Markku (LOI)

Neuvonen Mikko (JYV), Lähteelä Pekka (JYV), Mäki Keijo (JYV)

Nieminen Juha (MAP), Meriläinen Pauli (MAP), Hurri Markku (MAP)

Pahkala Jarkko (KUP), Holopainen Jukka (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Pasanen Mika (PKK), Kolehmainen Jouko (PKK), Kurhinen Markku (PKK)

Pietiläinen Risto (PKK), Turunen Veli-Pekka (PKK), Lakka Kimmo (PKK)

Poikolainen Arttu, Sinnemaa Olli (HBY), Ylönen Tuukka (HBY)

Punta Ville (HBY), Parviainen Niko (HBY), Vartiainen Juuso (HBY)

Raatikainen Antero (JYV), Räsänen Unto (JYV), Kylmänen Alpi (JYV)

Rantakaulio Arto (KUP), Pahkala Jari (KUP), Nikki Tero (NAS)

Repo Jukka (KAL), Minkkinen Mika (KAL), Tammisto Roope (KAL)

Rintala Oula (KUP), Kattelus Toni (KUP), Meiseri Mauno (KUP)

Ristolainen Ismo (NAS), Sappinen Ville (NAS), Tuiskula Risto (NAS)

Rytkönen Janne (KEM), Hanhisuanto Esa (KEM), Laine Pentti (KEM)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Salo Keijo (VUF), Lievonen Mirja-Riitta (VUF), Lehtinen Matti (VUF)

Salonoja Jukka (TYR), Duhamel Daniel (LOI), Uschanov Harry (KIS)

Seiplax Stig (ORA), Långnabba Yrjö (ORA), Nylund Börje (ORA)

Sipilä Tarmo (KOP), Kekkonen Ossi (KOP), Thomas Bernie (KOP)

Soikkeli Mikko (RIE), Soikkeli Antti (RIE), Lohman Jimi (RIE)

Stark Pekka (CDC), Valpio Ossi (CDC), Havukainen Seppo (VUF)

Svens Stig (ORA), Holmström Uno (ORA), Romar Karl-Erik (ORA)

Tolonen Petri (MAP), Lahti Jarno (MAP), Nieminen Johanna (MAP)

Vesterlund Raimo (PCP), Rosnell Kimmo (PCP), Wallin Pasi (TYR)

Viinikainen Anssi (HBY), Nieminen Miska (HBY), Metsä-Eerola Mika (HBY)

Ylirönni Sauli (KIS), Hänninen Heikki (KIS), Reijonen Ari (KIS)

Zukale Peter (KAL), Matikainen Aura (KAL), Kajanti Ali (KAL)

 

Naisten SM-trippeli 2020 – ilmoittautuneet (12)

 

Ahonen Tuula (KAL), Aalto Kirsi (KAL), Raitasuo Outi (HBY)

Haavisto Terttu (ERP), Hakala Arja (ERP), Tuominen Katriina (UTU)

Hätönen Ninna (PSC), Näsilä Mirva (PCP), Koski Sanna (PSC)

Kakkonen Sinikka (JYV), Oranen Hannele (JYV), Pönkänen-Lähteelä Ulla (JYV)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Alanoja Jaana (LIN), Laakso Eija-Liisa (KIS)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Salonranta Merja (PCP), Suominen Eija (LIN)

Laine Mirja (BIT), Pakkala Leni (BIT), Paatero Mirja (BIT)

Olkinuora Anita (LIN), Tikka Kirsi (KIS), Kamppuri Stiina (HBY)

Rosnell Tiina (PCP), Wallin Kirsi (TYR), Flink-Soini Maarit (TYR)

Talja Carita (TYR), Krigsman Sanni (TYR), Salonoja Saara (TYR)

Uusio Anu (HBY), Aava Merike (HBY), Nieminen Kati (PSC)

Uusitalo Seija (LOI), Kivinen Pirjo (LOI), Vaarala Seija (LOI)

 

Veteraanien (+55) SM-trippeli 2020 – ilmoittautuneet (41)

 

Aalto Kai (KAR), Manninen Matti (KOK), Neuvonen Mikko (JYV)

Ahonen Tuula (KAL), Aalto Kirsi (KAL), Raitasuo Outi (HBY)

Hatanpää Jukka (ERP), Kähönen Kalevi (ERP), Heino Markku (ERP)

Heinonen Jouni (PCP), Salonranta Merja (PCP), Nieminen Kati (PSC)

Hiekkamäki Matti (KVP), Rinkkala Pertti (KVP), Rissanen Janne (KVP)

Hilonen Vesa (KAN), Hyttinen Erkki (KAN), Pellikainen Markku (KAN)

Jutila Juha (PCP), Vesterlund Raimo (PCP), Wallin Pasi (TYR)

Järvisalo Seppo (KOK), Joutjärvi Tapani (KOK), Mäkelä Matti (KOK)

Kalmi Tapani (TUR), Hirvonen Juhani (UTU), Tuominen Vesa (UTU)

Korkeamäki Kari (MAP), Hurri Markku (MAP), Voutilainen Ismo (TYR)

Laakso Eija-Liisa (KIS), Alanoja Jaana (LIN), Korkeamäki Sirpa (LOI)

Lavonen Veikko (KOK), Vuolanen Tapio (KOK), Miettinen Pertti (KOK)

Lehti Antero (PCP), Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Karttunen Vesa (JYV)

Lindman Seppo (LOI), Uusitalo Seija (LOI), Lohman Petri (RIE)

Lähteelä Pekka (JYV), Mäki Keijo (JYV), Pennanen Seppo (JYV)

Nieminen Markku (LOI), Kivinen Pirjo (LOI), Kupila Kullervo (TUR)

Nuikka Kari (KOR), Mäkinen Vilho (KOR), Viljamaa Alpo (VUF)

Näsilä Harri (PCP), Näsilä Mirva (PCP), Palmqvist Henri (TUR)

Olkinuora Anita (LIN), Tikka Kirsi (KIS), Kamppuri Stiina (HBY)

Pahkala Kalevi (KUP), Simonen Arja (KUP), Simonen Juha (KUP)

Penttilä Matti (KUP), Ukkola Risto (KUP), Pöntinen Timo (KUP)

Pietiläinen Risto (PKK), Lakka Kimmo (PKK), Lahtinen Tarmo (PKK)

Pohjanniemi Raimo (KVP), Hallikainen Tuula (KVP), Ahonen Alpo (KVP)

Raatikainen Antero (JYV), Räsänen Unto (JYV), Kylmänen Alpi (JYV)

Rajamäki Tapio (KUP), Juutilainen Jouni (KUP), Pahkala Oiva (KUP)

Reijonen Ari (KIS), Sainio Reijo (KIS), Sinkkonen Jouni (KIS)

Riste Esko (BIT), Kranttila Arto (BIT), Komi Antti (BIT)

Ristolainen Ismo (NAS), Tuiskula Risto (NAS), Aalto Marko (KAL)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP), Suominen Eija (LIN)

Salo Keijo (VUF), Lievonen Mirja-Riitta (VUF), Lehtinen Matti (VUF)

Salonoja Jukka (TYR), Duhamel Daniel (LOI), Uschanov Harry (KIS)

Seiplax Stig (ORA), Långnabba Yrjö (ORA), Kotajärvi Jouni (ORA)

Sipilä Tarmo (KOP), Kekkonen Ossi (KOP), Hänninen Heikki (KIS)

Stark Pekka (CDC), Valpio Ossi (CDC), Havukainen Seppo (VUF)

Suominen Jari (KVP), Käpynen Rauno (KIS), Taka-Eilola Reijo (KVP)

Svens Stig (ORA), Holmström Uno (ORA), Romar Karl-Erik (ORA)

Talja Isto (TYR), Salonoja Merja (TYR), Höylänen Keijo (TYR)

Vuolanen Jarmo (KOR), Lilja Raimo (KOR), Wallin Gunnar (KOR)

Vuolanen Riitta (KOK), Miettinen Anitta (KOK), Liila Anja (KOK)

Zukale Peter (KAL), Matikainen Aura (KAL), Kajanti Ali (KAL)