Ilmoittautuneet

Yleinen SM-singeli 2021 – ilmoittautuneet (70)

 

Anttonen Joel (NAS)

Ekström Teo (BIT)

Ekström Vesa (BIT)

Eronen Jari (RIE)

Eväkoski Jarno (KIS)

Eväkoski Joni (RIE)

Eväkoski Timo-Pekka (KAR)

Foussier Thomas (RIE)

Heine Joel (KVP)

Hippinen Juuso (SUS)

Hurri Markku (MAP)

Hyttinen Timo (KAN)

Hänninen Heikki (KIS)

Jaatinen Veli-Pekka (KAL)

Jakonen Marko (PSC)

Karppanen Jani (JYV)

Karppanen Jari (JYV)

Karppanen Juha (JYV)

Karppanen Jyrki (JYV)

Karttunen Vesa (JYV)

Keränen Kimmo (TUR)

Konola Ilkka (BIT)

Korhonen Aku (KUU)

Korkeamäki Kari (MAP)

Kotajärvi Jouni (ORA)

Kranttila Arto (BIT)

Kujanpää Seppo (KUU)

Lehti Antero (PCP)

Lehti Mikko (RIE)

Lohman Jimi (RIE) 

Lohman Mari (PSC)         

Lohman Petri (RIE)

Meriläinen Pauli (JYV)

Mäkelä Ari-Pekka (PSC)

Mäkinen Mikko (BIT)

Neuvonen Mikko (JYV)

Nieminen Markku (LOI)

Nieminen Miska (HPQ)

Nikki Tero (KUP)

Näsilä Harri (PCP)

Pahkala Jarkko (KUP)

Panula Iiro (KAL)

Parviainen Kimmo (KAL)

Parviainen Niko (HBY)

Pelletier Yannick (ORA)

Pietiläinen Risto (PKK)

Punta Ville (HBY)

Pyykkö Ville (KVP)

Repo Jukka (KAL)

Ristolainen Ismo (NAS)

Rosnell Kimmo (PCP)

Sappinen Ville (NAS)

Seppä Petri (RIE)

Sintero Reijo (KAR)

Sipilä Tarmo (KOP)

Tammisto Jyrki (KAL)

Tiljander Petteri (KAL)

Tolonen Petri (MAP)

Tuiskula Risto (NAS)

Tuovinen Kimmo (MAP)

Wallin Pasi (PCP)

Vallius Antti (JYV)

Vartiainen Juuso (HBY)

Vartiainen Matti (PKP)

Vesterlund Raimo (PCP)

Viinikainen Anssi (HBY)

Vuolanen Tapio (KOK)

Ylelä Joni (JYV)

Ylönen Tuukka (HBY)

Yrjänä Juha (PSC)

 

Yleinen SM-duppeli 2021 – ilmoittautuneet (42)

 

Ekström Teo (BIT), Lohman Jimi (RIE)

Eronen Jari (RIE), Tiljander Petteri (KAL)

Eväkoski Joni (RIE), Eväkoski Jarno (KIS).        

Eväkoski Timo-Pekka (KAR), Sintero Reijo (KAR)

Hippinen Juuso (SUS), Hippinen Risto (KAN)

Hyttinen Timo (KAN), Immonen Jarkko (KAN)

Jaatinen Veli-Pekka (KAL), Tammisto Jyrki (KAL)

Karimies Martti (MAP), Tuovinen Kimmo (MAP)

Karppanen Jani (JYV), Karppanen Juha (JYV)

Karppanen Jari (JYV), Vallius Antti (JYV)

Keränen Kimmo (TUR), Palmqvist Henri (TUR)

Korhonen Aku (KUU), Kujanpää Seppo (KUU)

Korkeamäki Kari (MAP), Hurri Markku (MAP)

Lehti Mikko (RIE), Foussier Thomas (RIE)

Lindman Seppo (LOI), Jakonen Marko (PSC)

Lohman Petri (RIE), Holopainen Jukka (KUP)

Meriläinen Pauli (JYV), Karttunen Vesa (JYV)

Metsä-Eerola Mika (HBY), Nieminen Miska (HPQ)

Mäkelä Ari-Pekka (PSC), Yrjänä Juha (PSC)

Mäkinen Mikko (BIT), Ekström Vesa (BIT)

Nieminen Markku (LOI), Pankkonen Sakari (BIT)

Nikki Tero (KUP), Harsia Kari (KAR)

Pahkala Jarkko (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Panula Iiro (KAL), Aalto Marko (KAL)

Pesonen Terho (PKK), Turunen Veli-Pekka (PKK)

Punta Ville (HBY), Vartiainen Juuso (HBY)

Pyykkö Ville (KVP), Rissanen Janne (KVP)

Repo Jukka (KAL), Parviainen Kimmo (KAL)

Rintala Oula (KUP), Meiseri Mauno (JYV)

Ristolainen Ismo (NAS), Sappinen Ville (NAS)

Rosnell Kimmo (PCP), Vesterlund Raimo (PCP)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT)

Seppä Petri (RIE), Anttonen Joel (NAS)

Sipilä Tarmo (KOP), Heine Joel (KVP)

Siro Juha-Pekka (PSC), Kankkunen Samuli (PSC)

Soikkeli Mikko (RIE), Lehtonen Antti (RIE)

Tolonen Petri (MAP), Lahti Jarno (MAP)

Tuiskula Risto (NAS), Lehti Antero (PCP)

Usmanen Timo (KUP), Kattelus Toni (KUP)

Vartiainen Matti (PKP), Parviainen Niko (HBY)

Viinikainen Anssi (HBY), Ylönen Tuukka (HBY)

Ylelä Joni (JYV), Karppanen Jyrki (JYV)

 

Yleinen SM-trippeli 2021 – ilmoittautuneet (28)

 

Hyttinen Timo (KAN), Rasimäki Tero (KAN), Immonen Jarkko (KAN)

Jaatinen Veli-Pekka (KAL), Tammisto Jyrki (KAL), Tammisto Roope (KAL)

Keränen Kimmo (TUR), Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Palmqvist Henri (TUR)

Korhonen Aku (KUU), Kujanpää Seppo (KUU), Ekström Teo (BIT)

Korkeamäki Kari (MAP), Hurri Markku (MAP), Voutilainen Ismo (MAP)

Lehti Mikko (RIE), Foussier Thomas (RIE), Jakonen Marko (PSC)

Lähteelä Pekka (JYV), Karppanen Jari (JYV), Vallius Antti (JYV)

Meriläinen Pauli (JYV), Karppanen Jani (JYV), Karttunen Vesa (JYV)

Pahkala Jarkko (KUP), Holopainen Jukka (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Panula Iiro (KAL), Aalto Marko (KAL), Mäkelä Ari-Pekka (PSC)

Pasanen Mika (PKK), Kolehmainen Jouko (PKK), Kurhinen Markku (PKK)

Pesonen Terho (PKK), Mutikainen Juha (PKK), Turunen Veli-Pekka (PKK)

Punta Ville (HBY), Vartiainen Juuso (HBY), Lindman Seppo (LOI)

Pyykkö Ville (KVP), Rissanen Janne (KVP), Heine Joel (KVP)

Repo Jukka (KAL), Parviainen Kimmo (KAL), Tiljander Petteri (KAL)

Rintala Oula (KUP), Kattelus Toni (KUP), Usmanen Timo (KUP)

Ristolainen Ismo (NAS), Sappinen Ville (NAS), Tuiskula Risto (NAS)

Rosnell Kimmo (PCP), Wallin Pasi (PCP), Vesterlund Raimo (PCP)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Saarela Boris (ORA), Leppänen Juha (ORA), Kotajärvi Jouni (ORA)

Seppä Petri (RIE), Anttonen Joel (NAS), Kobe Kenshi (HPQ)

Sipilä Tarmo (KOP), Kekkonen Ossi (KOP), Thomas Bernie (KOP)

Siro Juha-Pekka (PSC), Kankkunen Samuli (PSC), Lehtonen Antti (RIE)

Soikkeli Mikko (RIE), Lehti Jussi (RIE), Lohman Jimi (RIE)

Vartiainen Matti (PKP), Parviainen Niko (HBY), Korkalainen Sami (PKP)

Viinikainen Anssi (HBY), Metsä-Eerola Mika (HBY). Kamppuri Mikko (PSC)

Ylelä Joni (JYV), Karppanen Jyrki (JYV), Karppanen Juha (JYV)

Ylönen Tuukka (HBY), Heinonen Jarmo (HBY), Paaso Iivo (PSC)

 

Naisten SM-singeli 2021 – ilmoittautuneet (22)

 

Aava Merike (HBY)

Alanoja Jaana (LIN)

Anttonen Pia (RIE)

Haavisto Terttu (ERP)

Hakala Arja (ERP)

Hätönen Ninna (PSC)

Korkeamäki Sirpa (LOI)

Laine Mirja (BIT)

Lohman Mari (PSC)

Nieminen Kati (PSC)

Olkinuora Anita (LIN)

Paatero Mirja (BIT)

Pakkala Leni (BIT)

Saarela Pirjo (KOP)

Saarela Taru (KOP)

Salonranta Merja (PCP)

Simonen Arja (KUP)

Tikka Kirsi (KIS)

Uusio Anu (HBY)

Uusitalo Seija (LOI)

Vaarala Seija (LOI)

Wallin Kirsi (LOI)

 

Naisten SM-duppeli 2021 – ilmoittautuneet (18)

 

Ahonen Tuula (KAL), Aalto Kirsi (KAL)

Anttonen Pia (RIE), Vaarala Seija (LOI)

Haavisto Terttu (ERP), Hakala Arja (ERP)

Hätönen Ninna (PSC), Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR)

Kakkonen Sinikka (JYV), Lähteelä-Pönkänen Ulla (JYV)

Kivinen Pirjo (LOI), Uusitalo Seija (LOI)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Alanoja Jaana (LIN)

Krigsman Sanni (TYR), Salonoja Saara (TYR)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Nieminen Kati (PSC)

Olkinuora Anita (LIN), Kamppuri Stiina (HBY)

Oranen Hannele (JYV), Jämsä Riitta (JYV)

Raitasuo Outi (HBY), Lohman Mari (PSC)

Rosnell Tiina (PCP), Wallin Kirsi (LOI)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP)

Salonranta Merja (PCP), Railio Marita (KAL)

Simonen Arja (KUP), Sihvonen Raija (PKK)

Somerkoski Lotta (JYV), Soiro Netta (JYV)

Uusio Anu (HBY), Aava Merike (HBY)

 

Naisten SM-trippeli 2021 – ilmoittautuneet (12)

 

Ahonen Tuula (KAL), Aalto Kirsi (KAL), Railio Marita (KAL)

Alanoja Jaana (LIN), Lahti Pie (RIE), Korkeamäki Sirpa (LOI)

Haavisto Terttu (ERP), Krigsman Sanni (TYR), Hakala Arja (ERP)

Hätönen Ninna (PSC), Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Näsilä Mirva (PCP)

Kivinen Pirjo (LOI), Uusitalo Seija (LOI), Vaarala Seija (LOI)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Salonranta Merja (PCP), Raitasuo Outi (HBY)

Laine Mirja (BIT), Paatero Mirja (BIT), Pakkala Leni (BIT)

Nieminen Kati (PSC), Aava Merike (HBY), Uusio Anu (HBY)

Olkinuora Anita (LIN), Kamppuri Stiina (HBY), Tikka Kirsi (KIS)

Rosnell Tiina (PCP), Wallin Kirsi (LOI), Flink-Soini Maarit (LOI)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP), Laine Sirkka (KOP)

Soiro Netta (JYV), Somerkoski Lotta (JYV), Jämsä Riitta (JYV)

 

Veteraanien (+55) SM-singeli 2021 – ilmoittautuneet (41)

 

Alanoja Jaana (LIN)

Andreev Nikolai (KOK)

Haajanen Hannu (MPC)

Heikinheimo Rauno (CDC)

Hänninen Heikki (KIS)

Jutila Juha (PCP)

Kamppuri Stiina (HBY)

Karttunen Vesa (JYV)

Kellman Kimmo (MPC)

Kimari Jaakko (MPC)

Komi Antti (BIT)

Korhonen Martti (MPC)

Kotajärvi Jouni (ORA)

Kranttila Arto (BIT)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP)

Kylmänen Alpi (JYV)

Lahti Pie (RIE)

Lahtinen Tarmo (PKK)

Lakka Kimmo (PKK)

Lehti Antero (PCP)

Lindman Seppo (LOI)

Lohman Petri (RIE)

Lähteelä Pekka (JYV)

Mäkinen Mikko (BIT)

Nuikka Kari (KOR)

Näsilä Harri (PCP)

Pietiläinen Risto (PKK)

Puska Timo (TUR)

Randell Kari (TUR)

Ristolainen Ismo (NAS)

Räsänen Unto (JYV)

Saarela Pirjo (KOP)

Saarela Taru (KOP)

Suihko Pekka (SUS)

Suominen Jari (KVP)

Tikka Kirsi (KIS)

Tuiskula Risto (NAS)

Tuominen Esa (TUR)

Wallin Pasi (PCP)

Verho Veli-Matti (KOK)

Vesterlund Raimo (PCP)

 

Veteraanien (+55) SM-duppeli 2021 – ilmoittautuneet (60)

 

Aalto Kai (KAR), Turunen Harri (KAR)

Aalto Marko (KAL), Aalto Kirsi (KAL)

Ahonen Tuula (KAL), Matikainen Aura (KAL)

Alanoja Jaana (LIN), Laine Sirkka (KOP)

Haajanen Hannu (MPC), Kimari Jaakko (MPC)

Hallikainen Tuula (KVP), Ahonen Alpo (KVP)

Harsia Kari (KAR), Palmqvist Henri (TUR)

Havukainen Seppo (VUF), Andreev Nikolai (KOK)

Heikinheimo Rauno (CDC), Stark Pekka (CDC)

Heinonen Jouni (PCP), Salonranta Merja (PCP)

Hippinen Risto (KAN), Neuvonen Mikko (JYV)

Hirvonen Juhani (UTU), Tuominen Vesa (UTU)

Hurri Markku (MAP), Vinnari Urpo (LIN)

Hyttinen Erkki (KAN), Hilonen Vesa (KAN)

Hänninen Heikki (KIS), Voivala Jukka (KIS)

Kalmi Tapani (TUR), Airaksinen Juhani (TUR)

Kekkonen Ossi (KOP), Thomas Bernie (KOP)

Kivinen Pirjo (LOI), Korkeamäki Sirpa (LOI)

Korhonen Martti (MPC), Kellman Kimmo (MPC)

Korkeamäki Kari (MAP), Karimies Martti (MAP)

Kotajärvi Jouni (ORA), Långnabba Yrjö (ORA)

Kranttila Arto (BIT), Komi Antti (BIT)

Kuitunen Mauri (KOK), Kurvi Ossi (KOK)

Lahti Pie (RIE), Tikka Kirsi (KIS)

Lahtinen Tarmo (PKK), Sihvonen Raija (PKK)

Laine Mirja (BIT), Mäkinen Mikko (BIT)

Lehti Antero (PCP), Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP)

Lindman Seppo (LOI), Uusitalo Seija (LOI)

Lohman Petri (RIE), Lahti Mikko (RIE)

Lähteelä Pekka (JYV), Kylmänen Alpi (JYV)

Miettinen Anitta (KOK), Miettinen Pertti (KOK)

Mäki Keijo (JYV), Karttunen Vesa (JYV)

Mäkinen Vilho (KOR), Lilja Raimo (KOR)

Nieminen Kati (PSC), Kalliosalo Salla (HPQ)

Nieminen Markku (LOI), Jutila Juha (PCP)

Nylund Börje (ORA), Seiplax Stig.(ORA)

Näsilä Harri (PCP), Näsilä Mirva (PCP)

Olkinuora Anita (LIN), Kamppuri Stiina (HBY)

Penttilä Matti (KOK), Verho Veli-Matti (KOK)

Pesonen Terho (PKK), Mutikainen Juha (PKK)

Pietiläinen Risto (PKK), Lakka Kimmo (PKK)

Puska Timo (TUR), Kupila Kullervo (TUR)

Raatikainen Antero (JYV), Räsänen Unto (JYV)

Randell Kari (TUR), Tuominen Esa (TUR)

Ristolainen Ismo (NAS), Tuiskula Risto (NAS)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP)

Saksanen Kari (BIT), Lehtonen Jari (BIT)

Salo Keijo (VUF), Riste Esko (BIT)

Salomäki Tapio (TPQ), Heinonen Eero (TPQ)

Salonoja Jukka (TYR), Duhamel Daniel (TYR)

Sintero Reijo (KAR), Eväkoski Timo-Pekka (KAR)

Sipilä Tarmo (KOP), Käpynen Rauno (KIS)

Suominen Jari (KVP), Taka-Eilola Reijo (KVP)

Svens Stig (ORA), Romar Karl-Erik (ORA)

Valpio Leena (CDC), Valpio Ossi (CDC)

Vesterlund Raimo (PCP), Wallin Pasi (PCP)

Vuolanen Jarmo (KOR), Wallin Gunnar (KOR)

Vuolanen Riitta (KOK), Vuolanen Tapio (KOK)

Zukale Peter (KAL), Kajanti Ali (KAL)

 

 

Veteraanien (+55) SM-trippeli 2021 – ilmoittautuneet (34)

 

Haajanen Hannu (MPC), Kellman Kimmo (MPC), Kimari Jaakko (MPC)

Heikinheimo Rauno (CDC), Valpio Ossi (CDC), Stark Pekka (CDC)

Heinonen Jouni (PCP), Salonranta Merja (PCP), Haapanen Matti (LOI)

Hyttinen Erkki (KAN), Hilonen Vesa (KAN), Hippinen Risto (KAN)

Hänninen Heikki (KIS), Sainio Reijo (KIS), Voivala Jukka (KIS)

Korkeamäki Kari (MAP), Hurri Markku (MAP), Voutilainen Ismo (MAP)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Alanoja Jaana (LIN), Laakso Eija-Liisa (KIS)

Kranttila Arto (BIT), Komi Antti (BIT), Havukainen Seppo (VUF)

Laine Mirja (BIT), Mäkinen Mikko (BIT), Railio Marita (KAL)

Lehti Antero (PCP), Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Lahti Mikko (RIE)

Lindman Seppo (LOI), Uusitalo Seija (LOI), Lohman Petri (RIE)

Lähteelä Pekka (JYV), Räsänen Unto (JYV), Kylmänen Alpi (JYV)

Miettinen Anitta (KOK), Miettinen Pertti (KOK), Nöjd Jorma (KOK)

Nieminen Kati (PSC), Aava Merike (HBY), Raitasuo Outi (HBY)

Nieminen Markku (LOI), Kivinen Pirjo (LOI), Kupila Kullervo (TUR)

Nylund Börje (ORA), Långnabba Yrjö (ORA), Seiplax Stig (ORA)

Näsilä Harri (PCP), Näsilä Mirva (PCP), Palmqvist Henri (TUR)

Olkinuora Anita (LIN), Kamppuri Stiina (HBY), Tikka Kirsi (KIS)

Pahkala Kalevi (KUP), Simonen Arja (KUP), Simonen Juha (KUP)

Penttilä Matti (KOK), Andreev Nikolai (KOK), Aalto Kai (KAR)

Pesonen Terho (PKK), Mutikainen Juha (PKK), Lahtinen Tarmo (PKK)

Pietiläinen Risto (PKK), Sihvonen Raija (PKK), Lakka Kimmo (PKK)

Puska Timo (TUR), Tuominen Esa (TUR), Randell Kari (TUR)

Riste Esko (BIT), Saksanen Kari (BIT), Lehtonen Jari (BIT)

Ristolainen Ismo (NAS), Tuiskula Risto (NAS), Harsia Kari (KAR)

Rämö Rauli (BIT), Konola Ilkka (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Saarela Pirjo (KOP), Saarela Taru (KOP), Laine Sirkka (KOP)

Salonoja Jukka (TYR), Duhamel Daniel (TYR), Salonoja Merja (TYR)

Suominen Jari (KVP), Käpynen Rauno (KIS), Taka-Eilola Reijo (KVP)

Svens Stig (ORA), Romar Karl-Erik (ORA), Kotajärvi Jouni (ORA)

Tuominen Katriina (UTU), Hirvonen Juhani (UTU), Tuominen Vesa (UTU)

Vuolanen Jarmo (KOR), Lilja Raimo (KOR), Wallin Gunnar (KOR)

Vuolanen Tapio (KOK), Vuolanen Riitta (KOK), Salo Keijo (VUF)

Zukale Peter (KAL), Kajanti Ali (KAL), Matikainen Aura (KAL)

 

Veteraanien (+55) SM-sekaduppeli 2021 – ilmoittautuneet (30)

 

Ahonen Tuula (KAL), Kajanti Ali (KAL)

Alanoja Jaana (LIN). Hurri Markku (MAP)

Espo Katri (KAR), Aalto Kai (KAR)

Flink-Soini Maarit (LOI), Wallin Pasi (PCP)

Hallikainen Tuula (KVP), Ahonen Alpo (KVP)

Kamppuri Stiina (HBY), Havukainen Seppo (VUF)

Kivinen Pirjo (LOI), Nieminen Markku (LOI)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Korkeamäki Kari (MAP)

Kuivasniemi-Lehti Helena (PCP), Lehti Antero (PCP)

Lahti Pie (RIE), Lahti Mikko (RIE)

Laine Mirja (BIT), Mäkinen Mikko (BIT)

Laine Sirkka (KOP), Hänninen Heikki (KIS)

Matikainen Aura (KAL), Zukale Peter (KAL)

Miettinen Aniitta (KOK), Miettinen Pertti (KOK)

Nieminen Kati (PSC), Duhamel Daniel (TYR)

Ojalehto Kirsi-Marja (ERP), Kupila Kullervo (TUR)

Olkinuora Anita (LIN), Vuolanen Jarmo (KOR)

Paatero Mirja (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Railio Marita (KAL), Palmqvist Henri (TUR)

Raitasuo Outi (HBY), Lohman Petri (RIE)

Saarela Pirjo (KOP), Suominen Jari (KVP)

Saarela Taru (KOP), Sipilä Tarmo (KOP)

Salonoja Merja (TYR), Salonoja Jukka (TYR)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP)

Sihvonen Raija (PKK), Pietiläinen Risto (PKK)

Syrjänen Helena (KAR), Hokkanen Raimo (KAR)

Tikka Kirsi (KIS), Randell Kari (TUR)

Uusitalo Seija (LOI), Lindman Seppo (LOI)

Valpio Leena (CDC), Valpio Ossi (CDC)

Vuolanen Riitta (KOK), Vuolanen Tapio (KOK)

 

Vanhempien veteraanien (+65) SM-singeli 2021 – ilmoittautuneet (49)

 

Aalto Kai (KAR)

Ahonen Alpo (KVP)

Ahonen Tuula (KAL)

Anttonen Osmo (VOI)

Eerikäinen Paavo (VOI)

Eväkoski Timo-Pekka (KAR)

Haavisto Terttu (ERP)

Hallikainen Tuula (KVP)

Havukainen Seppo (VUF)

Hirvonen Juhani (UTU)

Holmström Uno ORA)

Hurri Markku (MAP)

Kajanti Ali (KAL)

Kalmi Tapani (TUR)

Karimies Martti (MAP)

Kivinen Pirjo (LOI)

Korkeamäki Kari (MAP)

Korkeamäki Sirpa (LOI)

Kuitunen Mauri (KOK)

Kupila Kullervo (TUR)

Kurvi Ossi (KOK)

Käpynen Rauno (KIS)

Kärhä Heikki (VOI)

Lahti Mikko (RIE)

Lilja Raimo (KOR)

Långnabba Yrjö (ORA)

Miettinen Aniitta (KOK)

Miettinen Pertti (KOK)

Mäkinen Vilho (KOR)

Neuvonen Mikko (JYV)

Nieminen Markku (LOI)

Olkinuora Anita (LIN)

Penttilä Matti (KOK)

Reijonen Ari (KIS)

Romar Karl-Erik (ORA)

Salo Keijo (VUF)

Sintero Reijo (KAR)

Sipilä Tarmo (KOP)

Stark Pekka (CDC)

Svens Stig (ORA)

Taka-Eilola Reijo (KVP)

Thomas Bernie (KOP)

Tuominen Vesa (UTU)

Uusitalo Seija (LOI)

Wallin Gunnar (KOR)

Valpio Ossi (CDC)

Vuolanen Jarmo (KOR)

Vuolanen Tapio (KOK)

Zukale Peter (KAL)

 

Junioreiden (-18) SM-singeli 2021 – ilmoittautuneet (11)

 

Foussier Pablo (RIE)

Haliseva Kalle (KOP)

Keskimäki Konsta (RIE)

Lahti Veikko (RIE)

Lohman Jimi (RIE)

Pahkala Iisa (KUP)

Parviainen Leevi (PKP)

Parviainen Rasmus (PKP)

Soikkeli Antti (RIE)

Soikkeli Juho (RIE)

Soikkeli Paavo (RIE)

 

Junioreiden (-18) SM-duppeli 2021 – ilmoittautuneet (5)

 

Keskimäki Konsta (RIE), Soikkeli Antti (RIE)

Lahti Veikko (RIE), Soikkeli Juho (RIE)

Lohman Jimi (RIE), Foussier Pablo (RIE)

Parvainen Rasmus (PKP), Parviainen Leevi (PKP)

Pelletier Milian (ORA), Soikkeli Paavo (RIE)

 

Junioreiden (-18) SM-trippeli 2021 – ilmoittautuneet (1)

 

Lohman Jimi (RIE), Foussier Pablo (RIE), Pahkala Iisa (KUP)

 

Elinsiirtopotilaiden singeli (1)

 

Turunen Harri (KAR)

 

 

 

Mikäli seurasi on ilmoittanut sinut ilmoittautumisohjeen mukaisesti, mutta nimeäsi ei näy listalla, laita tekstiviesti (045-2350231).