Ilmoittautuneet

SM-sekaduppeli 2021 – ilmoittautuneet (36)

 

Sihvonen Raija (PKK), Pietiläinen Risto (PKK)

Hatanpää Nina (ORA), Hatanpää Jani (ORA)

Flink-Soini Maarit (LOI), Pelletier Yannick (ORA)

Kamppuri Stiina (HBY), Vuolanen Jarmo (KOR)

Laine Mirja (BIT), Ekström Teo (BIT)

Paatero Mirja (BIT), Pankkonen Sakari (BIT)

Pakkala Leni (BIT), Rämö Rauli (BIT)

Espo Katri (KAR), Harsia Kari (KAR)

Aalto Kirsi (KAL), Aalto Marko (KAL)

Matikainen Aura (KAL), Zukale Peter (KAL)

Railio Marita (KAL), Jaatinen Veli-Pekka (KAL)

Marttila Ritva (KAL), Tötterman Mikael (KAL)

Ahonen Tuula (KAL), Tammisto Jyrki (KAL)

Alanoja Jaana (LIN), Salo Jyrki (LOI)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Korkeamäki Kari (MAP)

Vaarala Seija (LOI), Pahkala Jarkko (KUP)

Salonranta Merja (PCP), Keränen Kimmo (TUR)

Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Palmqvist Henri (TUR)

Anttonen Pia (RIE), Seppä Petri (RIE)

Lehtonen Satu (RIE), Lehtonen Antti (RIE)

Lahti Pie (RIE), Lahti Mikko (RIE)

Kalliosalo Salla (HPQ), Eronen Jari (RIE)

Suominen Eija (LIN), Voutlainen Ismo (MAP)

Olkinuora Anita (LIN), Olkinuora Simo (LIN)

Hakala Arja (ERP), Hirvonen Juhani (UTU)

Näsilä Mirva (PCP), Näsilä Harri (PCP)

Wallin Kirsi (LOI), Wallin Pasi (PCP)

Nieminen Kati (PSC), Foussier Thomas (RIE)

Lohman Mari (PSC), Jakonen Marko (PSC)

Hätönen Ninna (PSC), Kouvonen Miikka (PSC)

Aava Merike (HBY), Punta Ville (HBY)

Uusio Anu (HBY), Sappinen Ville (NAS)

Tikka Kirsi (KIS), Metsä-Eerola Mika (HBY)

Saarela Taru (KOP), Sipilä Tarmo (KOP)

Saarela Pirjo (KOP), Suominen Jari (KVP)

Raitasuo Outi (HBY), Nieminen Miska (HPQ)

 

SM-sekatrippeli 2021 – ilmoittautuneet (30)

 

Sihvonen Raija (PKK), Pietiläinen Risto (PKK), Lakka Kimmo (PKK)

Hatanpää Nina (ORA), Hatanpää Jani (ORA), Kotajärvi Jouni (ORA)

Alanoja Jaana (LIN), Vuolanen Jarmo (KOR), Wallin Gunnar (KOR)

Laine Mirja (BIT), Ekström Teo (BIT), Ekström Vesa (BIT)

Paatero Mirja (BIT), Pankkonen Sakari (BIT), Gruber Walter (BIT)

Matikainen Aura (KAL), Zukale Peter (KAL), Tiljander Petteri (KAL)

Railio Marita (KAL), Jaatinen Veli-Pekka (KAL), Repo Jukka (KAL)

Marttila Ritva (KAL), Tötterman Mikael (KAL), Kajanti Ali (KAL)

Ahonen Tuula (KAL), Tammisto Jyrki (KAL), Parviainen Kimmo (KAL)

Jerjomin Eija (KAL), Friman Tomi (KAL), Immonen Miika (KAL)

Hätönen Ninna (PSC), Salo Jyrki (LOI), Eronen Jari (RIE)

Korkeamäki Sirpa (LOI), Korkeamäki Kari (MAP), Karimies Martti (MAP)

Vaarala Seija (LOI), Pahkala Jarkko (KUP), Pelletier Yannick (ORA)

Lehtonen-Palmqvist Päivi (TUR), Keränen Kimmo (TUR), Palmqvist Henri (TUR)

Anttonen Pia (RIE), Seppä Petri (RIE), Foussier Thomas (RIE)

Lehtonen Satu (RIE), Lehtonen Antti (RIE), Jakonen Marko (PSC)

Suominen Eija (LIN), Voutilainen Ismo (MAP), Lahti Jarno (MAP)

Hakala Arja (ERP), Hirvonen Juhani (UTU), Kupila Kullervo (TUR)

Wallin Kirsi (LOI), Wallin Pasi (PCP), Vesterlund Raimo (PCP)

Salonranta Merja (PCP), Heinonen Jouni (PCP), Rämö Rauli (BIT)

Kalliosalo Salla (HPQ), Paaso Iivo (PSC), Yrjänä Juha (PSC)

Nieminen Kati (PSC), Heinonen Jarmo (HBY), Ylönen Tuukka (HBY)

Lohman Mari (PSC), Siro Juha-Pekka (PSC), Kankkunen Samuli (PSC)

Uusio Anu (HBY), Punta Ville (HBY), Sappinen Ville (NAS)

Kamppuri Stiina (HBY), Ropponen Jukka-Pekka (KAL), Mäkinen Ville (KOR)

Aava Merike (HBY), Salminen Timo (NAS), Metsä-Eerola Mika (HBY)

Saarela Taru (KOP), Sipilä Tarmo (KOP), Reijonen Ari (KIS)

Saarela Pirjo (KOP), Suominen Jari (KVP), Käpynen Rauno (KIS)

Raitasuo Outi (HBY), Nieminen Miska (HPQ), Haapanen Tero (HPQ)

Aalto Kirsi (KAL), Aalto Marko (KAL), Tuiskula Risto (NAS)

 

Mikäli joukkueenne on ilmoitettu kilpailukutsussa mainitulla tavalla, ja nimiänne ei näy listassa. Laita tekstiviesti (045-2350231).